About me

 

Cześć, mam na imię Mikołaj i robię czasem zdjęcia, które potem retuszuję. Znajomi mówią mi Ramox.

 

7 lipca 2016 postanowiłem, że poświęcę się dawno skrywanej pasji. Od tamtej pory nie było dnia, abym nie uczył się czegoś nowego. Niemal codziennie poznaję, eksperymentuję i ćwiczę z czymś innym. Początkiem mojej przygody była fotografia motoryzacyjna, później produktowa, a teraz ulubioną dziedziną jest fotografia Beauty. Swoją przyszłość chciałbym związać z którąś z nich.

 

Jeżeli spodziewasz się, że umieszczę tu jakieś motywujące cytaty znanych fotografów o chwytaniu chwil i innych momentach to niestety spotka Cię rozczarowanie. Wiem dokąd zmierzam i chciałbym nieustannie się rozwijać. Z każdym kolejnym zdjęciem jestem o krok bliżej tego co i jak chciałbym robić i z każdym kolejnym widzę jak wiele tych małych kroków jeszcze pozostało.

 

Staram się  nie gryźć i nie krzywdzić obiektywem. To co robię staram się robić jak najlepiej potrafię na daną chwilę. Szybko się rozwijam.
Jeżeli chciałbyś bądź chciałabyś zostać w jakiś sposób towarzyszem mojej fotograficznej podróży zapraszam do zakładki Contact.